שירות מנצח 13 שנים ברציפות!

זכינו גם השנה במקום ה – 1 בסקר שביעות רצון לקוחות

מקום 1 בשירות !

מרכז שרות מרצדס DNA, גאים להוביל את שירות הלקוחות הטוב ביותר גם לשנת 2018. בסקר שביעות רצון לקוחות שבוצע ע"י חברת גיאוקרטוגרפיה עבור כלמוביל, ברשת מרכזי שרות מרצדס, קטגוריית  פרטיות.

הרכבים שלנו

האבות המייסדים של מרצדס היו מהפכנים טכנולוגיים ועד היום מרצדס מוגדרת על ידי החתירה הבלתי פוסקת לחדשנות מאז המכונית הראשונה בשנת 1886. יחד עם הסמארט המספקת את הפתרון המושלם לתנועה האורבנית הצפופה ולבעיות החניה הטורדניות של העיר הגדולה בנוסף לחווית נהיגה מודרנית וחכמה – אנחנו מקבלים צוות מנצח של שני רכבים המקדימים את זמנם.

התהליך שלנו

מדובר בתהליך מסודר של הכנסת הרכב למוסך, בו אתם מחליטים על סמך מראה עיניכם בשיתוף והתייעצות עם יועץ השירות, מה נדרש לתקן ולבצע ברכבכם בכדי שיצא ממרכז השירות בצורה הטובה ביותר, אתם רואים בעיניכם את התקלות והליקויים ויכולים להתייעץ עם יועץ השירות שלנו על אותה התקלה.

מוסך מרצדס בתל אביב

הצוות שלנו

שילוב מנצח של צוות מיומן בעל ניסיון רב שנים, מקצועיות, למידה והשתלמות בלתי פוסקים בארץ ובחו"ל, הקשבה לרכב וללב הלקוח, שילוב אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם בכל מחלקה, כל אלו הופכים את ההון האנושי שלנו ליתרון גדול עבורכם ולרכבכם. חשוב לנו שתקבלו את השירות האיכותי והטוב ביותר, כי בסוף, הרכב שלך הוא גם קצת שלנו ולנו אכפת. אנו מייצרים מערכות קשרים ארוכות טווח ודואגים לך ולרכב שלך, תמיד.

מוסך מרצדס בתל אביב