טיפול ברכבי סמארט

אצלנו במרכז השירות מרצדס DNA, תמצאו היצע רחב של טיפולים ותיקונים לרכבי Smart, העבודה מתבצעת ע"י טכנאיים מורשים של מרצדס.

טיפול ברכב מתחיל בבחירת מוסך מורשה מטעם היבואן, בחירה זו חשובה לא פחות מבחירת הרכב עצמו. הסמארט הוא רכב עירוני מצוין וקומפקטי בעל איכויות מבית מרצדס וככזה, דורש טיפול איכותי מאנשי מקצוע המתמחים בו, אשר עוברים הכשרות בחו"ל ובארץ.

רכב סמרט
תיקון רכבי סמארט

תמיד מומלץ לגשת למוסך מורשה מטעם היבואן. אנו עומדים בכל הדרישות של משרד התחבורה ובכל התקנים המחמירים שמחייב היצרן, כגון: הסמכות לטיפול ברכב, ציוד ייעודי לטיפול ברכב המותג וסטנדרטים שרותיים גבוהים במיוחד.

אצלינו תוכלו למצוא את מגוון הטיפולים המקיף לרכבי Smart, כולל: מכאניקה, דיאגנוסטיקה, קוסמטיקה פנימית וחיצונית, פחחות וצבע. אתם תקבלו את רכבכם חזרה שטוף מבחוץ ונקי מבפנים, חייכן ומרוצה, כי הרכב שלכם הוא גם קצת שלנו ולנו אכפת.

תיקון מרצדס סמארט

השנה זכינו במקום הראשון לנותני השרות הטובים ביותר לשנת 2018,  מכלל מרכזי השרות בארץ ברשת כלמוביל, זכייה בפעם ה-12 ברציפות ולכן חשוב לנו באופן אישי שתהיו מרוצים מכל ביקור ופנייה ונעשה את המקסימום על מנת לגרום לזה לקרות.

 רכבי Smart הם הפתרון היפייפה והמושלם לתנועה האורבנית הצפופה ולבעיות החניה של העיר הגדולה. עם עיצוב חדיש ומלהיב, תאי נוסעים מאובזרים וביצועים טובים לצד תצרוכת דלק נמוכה (ל- Smart מנוע הבנזין החסכוני בעולם) ה- Smart מספקת לנהג העירוני חוויית נהיגה מודרנית וחכמה. Smart הכתה גלים לראשונה כשנחשפה בפריז ב-1998 ומאז הפך המותג לסמל אורבני בבירות העולם מרומא לשנחאי, מלונדון לתל אביב.