שירותי מוסך מרצדס DNA

פחחות וצבע

קוסמטיקה

דיאגנוסטיקה

מכונאות

טיפול ברכבי Smart

איסוף הרכב והחזרה

פחחות וצבע

מחלקת פחחות וצבע של מרכז השירות במרצדס DNA היא בין המחלקות החדשניות והמפותחות בעולם הרכב. המחלקה מתמחה ברכבי מרצדס וסמארט פרטיים, בין שירותיה: תיקוני פגיעות בפח, שריטות, תיקוני צבע למרצדס שלך, תיקונים אחרי תאונה, השבחת רכבים וטיפוח – הכל תוך שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

אצלנו רכבכם יקבל את הטיפול האיכותי והמקצועי ביותר – העבודה מתבצעת בהקפדה ובהתאם להנחיות היצרן וזאת באמצעות כוח אדם מיומן ומכשור מהמתקדמים, המתאימים לכל דגמי הרכב בתחום.

בכדי להקל עליכם ולחסוך זמן וכאב ראש, ניתן לקבל במרכז השירות תנאים של הסדרי ביטוח, נדאג לרכב חליפי ונתקן את רכבכם במהירות האפשרית.

קוסמטיקה

2 סוגי טיפולים בנושא הקוסמטיקה שאנו מבצעים במרכז השירות מרצדס DNA.

פלסטיקה חיצונית – אנחנו מתקנים שריטות ותיקון סדקים שמופיעים על שמשות, איחוי שברים ומכות בפגוש.
קוסמטיקה פנימית – בתוך תא הנוסעים אנו מטפלים בהקפדה יתרה – מתקנים סדקים, חורים ופגיעות פנימיות. כמו כן, ישנו טיפול פוליש ווקס וטיפול בריפודי עור, ריפודים מסוגים רבים ותיקוני מושבים. בנוסף, אנחנו עוסקים בהפגת ריחות לא נעימים מפנים הרכב וממערכת האוורור.

דיאגנוסטיקה

רכבי מרצדס ידועים במוניטין רב השנים ובפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים שלהם   ולכן ככל שהטכנולוגיה מתקדמת נדרשת התמחות, מיומנות מדוקדקת ומקצועית יותר באבחון התקלות ברכב.

צוות הדיאגנוסטיקה והחשמל במערך מרכז השרות של מרצדס DNA מורכב ממהנדסים, הנדסאים וטכנאים ונעזר במאגרי מידע מקצועיים וכלים חדשניים וממוחשבים של היצרן. צוות אנשי הדיאגנוסטיקה מוסמך על ידי המחלקה הטכנית וההדרכה של מרצדס בנץ ועובר סדנאות והשתלמויות בארץ ובחו"ל.

אנחנו מבטיחים לך שקט ובטחון – הרכב שלך בידיים טובות ומקצועיות. אנשי הצוות של המרכז הינם מנוסים ומומחים בטיפול במערכות הרכב המגוונות וימצאו את התקלה ביעילות ובמהירות האפשרית.

מכונאות רכב מרצדס תל אביב

מכונאות

במרכז השרות מרצדס DNA תמצאו היצע רחב של טיפולים ותיקונים לרכב. כלל העבודות מבוצעות על ידי צוות מכונאים מומחים ומנוסים שהוכשרו ע"י מרצדס בנץ  לטפל במכונית שלכם.
העבודה מתבצעת באמצעות כלים ייעודיים המותאמים לפי סוג הרכב בכפוף ובהתאם להנחיות היצרן.

טיפול מקיף ברכבי Smart

אצלנו במרכז השירות מרצדס DNA, תמצאו היצע רחב של טיפולים ותיקונים לרכבי Smart, העבודה מתבצעת ע"י טכנאיים מורשים מרצדס אשר עוברים הכשרות בחו"ל ובארץ.

תמיד מומלץ לגשת למוסך מורשה מטעם היבואן. אנו עומדים בכל הדרישות של משרד התחבורה ובכל התקנים המחמירים שמחייב היצרן, כגון: הסמכות לטיפול ברכב, ציוד ייעודי לטיפול ברכב המותג וסטנדרטים שרותיים גבוהים במיוחד.

אצלינו תוכלו למצוא את מגוון הטיפולים המקיף לרכבי סמארט, כולל: מכאניקה, דיאגנוסטיקה, קוסמטיקה פנימית וחיצונית, פחחות וצבע. אתם תקבלו את רכבכם חזרה שטוף מבחוץ ונקי מבפנים, חייכן ומרוצה, כי הרכב שלכם הוא גם קצת הרכב שלנו.

השנה זכינו במקום הראשון לנותני השרות הטובים ביותר לשנת 2018, מכלל מרכזי השרות בארץ ולכן חשוב לנו באופן אישי שתהיו מרוצים מכל ביקור ופנייה ונעשה את המקסימום על מנת לגרום לזה לקרות.

שירות איסוף והחזרת הרכב

אנחנו במרכז שרות DNA יודעים שהזמן שלך יקר וחייב להיות מנוצל ביעילות ואנו מכבדים זאת, לכן אנו מציעים שירות איסוף והחזרת רכבך ע"י אנשי השרות שלנו בסיום הטיפול, בזמן ובמקום הנוחים לכם – ללא כל עלות.

השרות בתיאום מראש עם מתאמת השרות

לתאום איסוף ממרכז השירות שלנו בתל אביב: 072-3310400

גם אם תבחרו שלא להשתמש בשירות האיסוף – חדר ההמתנה שלנו מפנק ומרכז השירות ממוקם בסביבה נעימה וידידותית.