שירותי מוסך מרצדס DNA

פחחות וצבע

קוסמטיקה

דיאגנוסטיקה

מכונאות

טיפול ברכבי Smart

איסוף הרכב והחזרה

פחחות וצבע

מחלקת פחחות וצבע של מרכז השירות במרצדס DNA היא בין המחלקות החדשניות והמפותחות בעולם הרכב. המחלקה מתמחה ברכבי מרצדס וסמארט פרטיים, בין שירותיה: תיקוני פגיעות בפח, שריטות, תיקוני צבע למרצדס שלך, תיקונים אחרי תאונה, השבחת רכבים וטיפוח – הכל תוך שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

אצלנו רכבכם יקבל את הטיפול האיכותי והטוב ביותר – העבודה מתבצעת בהקפדה ובהתאם להנחיות היצרן וזאת באמצעות כוח אדם מיומן ומכשור מהמתקדמים, המתאימים לכל דגמי הרכב בתחום.

בכדי להקל עליכם ולחסוך זמן וכאב ראש, ניתן לקבל במרכז השירות תנאים של הסדרי ביטוח, נדאג לרכב חליפי ונתקן את רכבכם במהירות האפשרית.

קוסמטיקה

2 סוגי טיפולים בנושא הקוסמטיקה שאנו מבצעים במרכז השירות מרצדס DNA.

פלסטיקה חיצונית – אנחנו מתקנים שריטות ותיקון סדקים שמופיעים על שמשות, איחוי שברים ומכות בפגוש.
קוסמטיקה פנימית – בתוך תא הנוסעים אנו מטפלים בהקפדה יתרה – מתקנים סדקים, חורים ופגיעות פנימיות. כמו כן, ישנו טיפול פוליש ווקס וטיפול בריפודי עור, ריפודים מסוגים רבים ותיקוני מושבים. נוסף על כך, אנחנו עוסקים בהפגת ריחות לא נעימים מפנים הרכב וממערכת האוורור.

דיאגנוסטיקה

רכבי מרצדס ידועים במוניטין רב השנים  ובפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים שלהם ולכן ככל שהטכנולוגיה מתקדמת נדרשת התמחות מדוקדקת ומקצועית יותר באבחון התקלות ברכב.

צוות הדיאגנוסטיקה והחשמל במערך מרכז השרות של מרצדס DNA מורכב ממהנדסים, הנדסאים וטכנאים ונעזר במאגרי מידע מקצועיים וכלים חדשניים וממוחשבים של היצרן. צוות אנשי הדיאגנוסטיקה מוסמך על ידי המחלקה הטכנית וההדרכה של מרצדס בנץ ועובר סדנאות והשתלמויות בארץ ובחו"ל.

אנחנו מבטיחים לך שקט ובטחון – הרכב שלך בידיים טובות ומקצועיות. אנשי הצוות של המרכז הינם מנוסים ומומחים בטיפול במערכות הרכב המגוונות וימצאו את התקלה ביעילות ובמהירות האפשרית.

מכונאות רכב מרצדס תל אביב

מכונאות

במרכז השרות מרצדס DNA תמצאו היצע רחב של טיפולים ותיקונים לרכב. כלל העבודות מבוצעות על ידי צוות מכונאים מומחים ומנוסים שהוכשרו ע"י מרצדס לטפל במכונית שלכם.
העבודה מתבצעת באמצעות כלים ייעודיים המותאמים לפי סוג הרכב בכפוף ובהתאם להנחיות היצרן.

טיפול מקיף ברכבי Smart

במרכז השירות מרצדס DNA תמצאו היצע רחב של טיפולים ותיקונים לרכבי Smart, העבודה מתבצעת ע"י טכנאיים מורשים מרצדס.

שירות איסוף והחזרת הרכב

אנחנו במרכז שרות DNA מעריכים את הזמן שלך, כדי שתנצל אותו ביעילות אנשי השרות שלנו יאספו את רכבכם ויחזירו בסיום הטיפול בזמן ובמקום הנוחים לכם.
כך ייחסך זמנכם ואנו נעניק לרכב את הטיפול הטוב ביותר.

השרות כרוך בתאום מראש עם מתאמת השרות

לתאום איסוף 0737579001